Zespół projektowy

Prof. Klaus Nickisch
Kierownik Naukowy Projektu/Kierownik prac B+R
knickisch@evestraonkologia.pl

Dr Ze’ev Shaked
Koordynator ds. Zarządzania i Procesu Komercjalizacji
zshaked@evestraonkologia.pl

Dr hab. Katarzyna Błaszczak-Świątkiewicz
Główny specjalista ds. badań przedklinicznych
kblaszczak@evestraonkologia.pl

Dr n. biol. Agnieszka Krupa
Starszy specjalista ds badań
akrupa@evestraonkologia.pl

Dr inż. Ewelina Mnich
Młodszy specjalista ds. badań
emnich@evestraonkologia.pl

Dr Paweł Kowalczyk
Głowny specjalista ds. badań klinicznych
pkowalczyk@evestraonkologia.pl

Dr Walter Eleger
Koordynator naukowy badań przedklinicznych

Prof. Michael Oettel
Głowny Specjakista i Koordynator Naukowy w zakresie badań na zwierzętach

Dr Maciej Wierzbicki
Kierownik Projektu
mwierzbicki@evestraonkologia.pl

Dr Łukasz Skrok
Koordynator Finansowy
lskrok@evestraonkologia.pl

Dr Robert Kochański
Zamówienia Publiczne
rkochanski@evestraonkologia.pl

Strona zaprojektowana i wykonana przez Reddog Systems