Evestra Onkologia sp. z o.o. i Uniwersytet Medyczny w Łodzi podpisały umowę o współpracy

Evestra Onkologia sp. z o.o., realizując swoje cele strategiczne weszła w porozumienie z Uniwersytetem Medycznym w Łodzi. Celem przedsięwzięcia jest wykorzystanie potencjału Partnerów w obszarze biotechnologii i farmacji, stworzenie optymalnych warunków do współpracy nauki i gospodarki w celu opracowania i wdrażania innowacyjnych leków i terapii o zastosowaniu w leczeniu chorób endokrynologicznych, nowotworów estrogenozależnych oraz w kształcenie specjalistów w najnowszych technologiach biotechnologicznych i farmaceutycznych.

O Evestra Onkologia sp. z o.o.

Evestra Onkologia sp. Z o.o jest polskim start-upem uruchomionym przez grupę specjalistów posiadających znakomite doświadczenie w rozwoju i komercjalizacji innowacyjnych produktów onkologicznych. W pierwszym etapie, firma została uruchomiona jako spółka zależna mającej swoją siedzibę w teksasie firmy Evestra INC. Siedziba spółki Evestra Onkologia znajduje się w Nowym Dworze.

O Uniwersytecie Medycznym w Łodzi

Uniwersytet Medyczny w Łodzi to nowoczesna uczelnia i aktywny ośrodek naukowo-badawczy. Jest jedną z największych uczelni państwowych o profilu medycznym w Polsce.

Strona zaprojektowana i wykonana przez Reddog Systems