Zespół

Dr Ze’ev Shaked

Prezes Evestra Onkologia, Prezes i Dyrektor Generalny Evestra INC. Dr Shaked ma bogate doświadczenie w zarządzaniu i rozwoju produktów farmaceutycznych w komercjalizacji leków biologicznych i konwencjonalnych. Uzyskał tytuł doktora chemii organicznej i biochemii stosowanej na MIT.

Dr hab. Katarzyna Błaszczak-Świątkiewicz

kblaszczak@evestraonkologia.pl
Dr hab. Katarzyna Błaszczak-Świątkiewicz

Kierownik ds. rozwoju. Bierze udział w realizacji badań przedklinicznych i klinicznych i kreowaniu strategii rozwoju spółki. Odpowiedzialna za proces nadzoru nad jakością (GMP i GCP). Wdraża  odpowiednie polityki i procedury systemu zapewniania jakościowych (QA). Uzyskała tytuł doktora i doktora habilitowanego nauk farmaceutycznych, ukończyła także studia podyplomowe z zakresu biologii molekularnej na Uniwersytecie Jagiellońskim. Uczestniczka kursów i staży w UK, EU i USA

Dr Ewelina Mnich

Specjalista ds. zarządzania badaniami. Uzyskała tytuł doktora biotechnologii na Uniwersytecie w Kopenhadze.

Dr Paweł Kowalczyk

Dr Kowalczyk pełni funkcję monitora badań klinicznych, a także zapewnia wsparcie operacyjne dla trwającego badania klinicznego Evestra Onkologia. Uzyskał tytuł doktora nauk biologicznych na Uniwersytecie Warszawskim.

Dr Łukasz Skrok

Koordynator finansowy. Dr Skrok zarządza bieżącymi finansami w Evestra Onkologia. Dr Skrok zarządza bieżącymi finansami w Evestra Onkologia. Uzyskał tytuł doktora nauk ekonomicznych w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie

Prof. Michael Oettel

Doradca naukowy. Dr Oettel uzyskał tytuł doktora farmakologii weterynaryjnej na Uniwersytecie w Lipsku w Saksonii w Niemczech w 1964 roku. Jego doświadczenie obejmuje ponad czterdzieści lat pracy w dziedzinie farmakologicznego zarządzania funkcjami rozrodczymi u zwierząt domowych i ludzi w organizacjach takich jak Uniwersytet Lipski G.D.R., Akademia Nauk Jena G.D.R. / Niemcy, Jenapharm, Schering AG / Berlin oraz Program Rozrodu Ludzkiego WHO w Bazylei w Szwajcarii. Wyróżnienia obejmują Narodową Nagrodę Nauki i Technologii NRD oraz Prix Casenne 10 Kongresu Europejskiego Stowarzyszenia Ginekologów i Położników (1995, Monako). Jest współautorem 11 podręczników naukowych i redaktorem Handbook of Experimental Pharmacology: Estrogens and Antiestrogens (Springer-Verlag, 1999). Obecnie jest członkiem Rady Zarządzającej Naari-AG, firmy farmaceutycznej z siedzibą w Bazylei w Szwajcarii, Rady Naukowej Gynecura-Förderverein Frauengesundheit w Lipsku oraz Leibniz-Sozietät. Jest członkiem-założycielem Centrum Badawczego Inżynierii Medycznej i Biotechnologii oraz Juratorium Innoven e.V. w Jenie.

Strona zaprojektowana i wykonana przez Reddog Systems